ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΣ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ- ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΠΕΔΙΑ-ΣΧΟΛΕΣ

3o   ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΠΕΔΙΟ

4o   ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΠΕΔΙΟ

ΩΡΕΣ ΓΟΝΕΩΝ

Τις παρακάτω ημέρες και ώρες οι καθηγητές του σχολείου θα δέχονται τους γονείς των μαθητών προκειμένου να τους ενημερώνουν για την σχολική επίδοση των παιδιών τους.   ΩΡΕΣ ΓΟΝΕΩΝ 23-10-2017

Καθορισμός εξεταστέας ύλης για το έτος 2018 για τα μαθήματα που εξετάζονται πανελλαδικά για την εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση αποφοίτων Γ΄ τάξης Γενικού Λυκείου»

Εξεταστέα Ύλη Πανελλαδικών 2018

Γιορτή Πολυτεχνείου, 17 Νοεμβρίου 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ EUROSCOLA

Το Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο, επιθυμώντας να δώσει στους νέους της Ευρωπαϊκής Ένωσης
την ευκαιρία να γνωρίσουν τον χώρο και τον τρόπο λειτουργίας του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου
και να εκφράσουν τις προσδοκίες και τις απόψεις τους για την ευρωπαϊκή οικοδόμηση,
διοργανώνει στο Στρασβούργο την ημερίδα EUROSCOLA στις 22 Μαρτίου 2018. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ EUROSCOLA

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΣΟΒΑΡΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ

ΔΤ για Επταμελείς Επιτροπές 11_2017

ΕΠΤΑΜΕΛΕΙΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΓΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕ ΣΟΒΑΡΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ ΤΟ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΣ 2018-2019

bazaar της Γ” λυκείου

Μεγάλη επιτυχία είχε το bazaar με τρόφιμα που παρασκεύασαν οι ίδιοι άλλα και οι γονείς τους, τα οποία έγιναν ανάρπαστα από τους συμμαθητές και τους καθηγητές τους.  Η όλη εκδήλωση πραγματοποιήθησκε στα πλαίσια του σχολικού περιπάτου, οι μαθητές της Γ΄Λυκείου, με σκοπό να ενισχύσουν οικονομικά την Επταήμερη εκδρομή τους.  Στο όμορφο κλίμα που επικράτησε, συνέβαλε και η χορευτική ομάδα του σχολείου που έντυσαν με παραδοσιακούς χορούς και μουσική.  Συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές!

Εορτή της 28ης Οκτωβρίου 2017-18

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ- ΕΝΤΥΠΑ-ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΠΟΛΥΗΜΕΡΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΣΤΗ ΙΤΑΛΙΑ 9 ΜΕ 15/12/2017

ΠΡΟΣΦΟΡA_PLATON_ TOURS

ΠΡΟΣΦΟΡΑ_ZORPIDIS_TRAVEL

ΠΡΟΣΦΟΡΑ _HERODOTUS_ TOURS

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΠΟΛΥΗΜΕΡΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ ΙΤΑΛΙΑ.

ΑΣΦΑΛΙΣΤΗΡΙΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ

ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΥMΦΩΝΗΤΙΚΟ 2ου ΓΕΛ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΙΤΑΛΙΑ 2017