Monthly Archives: Ιανουαρίου 2024

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ, Β ΛΥΚΕΙΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΠΛΗΡΗΣ Β΄ΤΑΞΗΣ κατεβάστε εδώ.

Θα χρειαστεί επίσκεψη στα ΚΕΠ για το γνήσιο της υπογραφής, … ή να υπογράψει ο γονέας αυτοπροσώπως στο σχολείο , …. ή να συμπληρωθεί μέσω του gov.gr όμως με το συγκεκριμένο κείμενο που παραθέτουμε στην υπεύθυνη δήλωσή μας εδώ.

ΑΙΤΗΣΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΑΠΟΥΣΙΩΝ ΛΟΓΩ COVID/ΕΠΟΧΙΚΗΣ ΓΡΙΠΗΣ

ΑΙΤΗΣΗ_ΑΠΟΥΣΙΕΣ_covid_ΓΡΙΠΗΣ κατεβάστε από εδώ.

Πρακτικό ανάθεσης εκδρομής. Αθήνα 3 με 6.2.2024

Ενημέρωση για τη λήψη μέτρων προστασίας για τη μείωση μετάδοσης λοιμώξεων του αναπνευστικού

Σύμφωνα με τις από 04-01-2024 οδηγίες του Εθνικού Οργανισμού Δημόσιας Υγείας (ΕΟΔΥ), και προκειμένου να μειωθεί ο κίνδυνος μετάδοσης των λοιμώξεων του αναπνευστικού (λοιμώξεις από τον ιό SARS-CoV-2, γρίπη κ.α.) στο σχολικό περιβάλλον συστήνεται η τήρηση των ακόλουθων βασικών μέτρων από εκπαιδευτικούς, μαθητές και λοιπό προσωπικό των σχολικών μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης: Read more »