Bazaar τροφίμων της Γ΄ Λυκείου

Και φέτος το bazaar με τρόφιμα είχε επιτυχία που τείνει να γίνει γλυκιά παράδοση του Νοεμβρίου.  Αυτή τη χρονιά τα τρόφιμα τα παρασκεύασαν οι μαθητές και οι γονείς τους αλλά φέτος είχαμε και συμμετοχή των καθηγητών να προσφέρουν τρόφιμα στο μπαζαρ αυτό.  Ακόμα είχαμε μια έκπληξη με ένα υπέροχο μπισκοτόσπιτο που βγήκε σε πλειστηριασμό στο τέλος της εκδήλωσης. Όλα ήταν και όμορφα και νόστιμα και έγιναν ανάρπαστα από τους συμμαθητές και τους καθηγητές τους.  Η όλη εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια του σχολικού περιπάτου, από μαθητές της Γ΄Λυκείου, με σκοπό να ενισχύσουν οικονομικά την Επταήμερη εκδρομή τους.  Επικράτησε όμορφο κλίμα που και σε αυτό συνέβαλε και η μουσική από τους DJ του σχολείου μας.  Συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές, και του χρόνου!