Με μεγάλη χαρά και περηφάνεια συμμετέχουμε στον Μαθητικό Ραδιοφωνικό Διαγωνισμό “Κάν’ το ν’ ακουστεί 2022” του European School Radio με το 2ο ΓΕΛ Κομοτηνής!!!
Η ψηφοφορία ξεκίνησε και θέλουμε τη στήριξή σας. Διαδώστε το στους φίλους σας, στην οικογένειά σας, στα social media, Instagram, Tik Tok, Facebook. Κάντε post και repost!
Θα βρείτε τη συμμετοχή μας με κωδικό «7040. Καραντίνα Airlines – 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ» στον παρακάτω σύνδεσμο:
https://contest.europeanschoolradio.eu/vote/
Οδηγίες ψηφοφορίας:
Για να ακούσετε την υποψηφιότητά μας επιλέγετε Ταξινόμηση «Με ID (αύξουσα)» και στη συνέχεια από τα Φίλτρα «Λύκειο» και πατάτε το κουμπί Εφαρμογή
Ψηφίζετε αφού πρώτα έχετε ακούσει το μήνυμά μας πατώντας το μαύρο κουμπί αριστερά για να ξεκινήσει η αναπαραγωγή, και στη συνέχεια πατήστε την καρδούλα που βρίσκεται στα δεξιά.
Video Clip:
Επίσης μπορείτε να δείτε και το video clip που φτιάξαμε για το διαγωνισμό στον παρακάτω σύνδεσμο:
https://www.youtube.com/watch?v=pCZ6kuD_1fs
Η Αφίσα μας: