Αγαπητοί γονείς /κηδεμόνες,
Την Τετάρτη 22 Νοεμβρίου και ώρα 17:00΄ θα πραγματοποιηθεί στον χώρο του σχολείου συγκέντρωση εκπαιδευτικών – γονέων -κηδεμόνων με τα εξής θέματα:
1. Ενημέρωση -συζήτηση για τον Εσωτερικό Κανονισμό Λειτουργίας της Σχολικής Μονάδας
2. Ενημέρωση -συζήτηση για την πολυήμερη εκδρομή της Γ΄ Λυκείου
3. Θέματα των Συμβούλων Σχολικής Ζωής του 2ου ΓΕΛ
4. Συζήτηση για την πολυήμερη εκδρομή της Γ΄ Λυκείου
5. Ενημέρωση από τα μέλη του Προεδρείου του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων

Κατά τη διάρκεια του απογεύματος θα παραβρίσκονται στον χώρο εκπρόσωποι του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων. Σας υπενθυμίζουμε ότι η ετήσια συνδρομή είναι 10 ευρώ. Σε περίπτωση που στο σχολείο φοιτούν δύο ή περισσότερα παιδιά, το ποσό διαμορφώνεται σε 15 ευρώ (συνολικά).
Ενημερώνουμε ότι λόγω της ρευστότητας που δυστυχώς παρατηρήθηκε στη σύνθεση του προσωπικού, δεν κατέστη δυνατό να ορίσουμε νωρίτερα τις ώρες ενημέρωσης γονέων κατά τη διάρκεια του εβδομαδιαίου ωρολογίου προγράμματος. Πλέον μπορείτε να συμβουλεύστε την ιστοσελίδα του σχολείο για το θέμα αυτό.
Τη συγκεκριμένη μέρα (22/11/2023) οι εκπαιδευτικοί θα παραβρίσκονται το απόγευμα στο σχολείο έτσι ώστε να μπορέσετε να ενημερωθείτε για την πρόοδο των παιδιών σας συλλογικά.
Από τη Δ/νση